صدرنشینی چای رفاه لاهیجان در لیگ کاتا کاراته کشور

رشت – ایرنا – تیم کاتا چای رفاه لاهیجان صدرنشین لیگ کاتای جوانه و آینده سازان کشور شد.

 

سرپرست هیات کاراته استان گیلان روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: هفته اول لیگ کاتای جوانان و آینده سازان کاراته کشور در تهران برگزار شد که تیم چای رفاه لاهیجان یکی از دو نماینده گیلان در گروه اول این مسابقات توانست در صدر جدول قرار گیرد.
اسفندیار زیال افزود: بر این اساس تیم کاتای چاه رفاه لاهیجان در هفته اول این رقابت ها که در تهران برگزار شد دو بازی برگزار کرد که با پیروزی در هر دو مسابقه خود و با کسب شش امتیاز در صدر جدول گروه اول قرار گرفت.وی ادامه داد: تیم کاتای چای رفاه لاهیجان در دیدار اول به مصاف تیم شهر قدس رفت که در نهایت موفق شد با نتیجه 13 بر یک برابر حریف خود به برتری برسد؛ در دور دوم هفته اول نیز رو در روی تیم آکادمی کاراته نیکا قرار گرفت که در نهایت موفق شد با نتیجه 10 بر چهار، حریف خود را مغلوب کند تا صدرنشین این گروه شود.
زیال اضافه کرد: همچنین تیم کاتای معین آستانه اشرفیه دیگر نماینده استان گیلان به همراه تیم چای رفاه لاهیجان در گرو اول لیگ جوانه و آینده سازان کشور قرار دارد؛ این تیم در هفته اول این مسابقات ، ابتدا با نتیجه 10 بر چهار مغلوب آکادمی کاراته نیکا شد ، سپس توانست با نتیجه 13 بر یک تیم هیات کاراته شهر قدس را مغلوب کند.
در رقابت های کاتای کاراته لیگ جوانه و آینده سازان کشور، 12 تیم حضور دارند که در دو گروه شش تیمی به صورت دوره ای و متمرکز با هم رقابت می کنند.
در استان گیلان بیش از هفت هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی کاراته ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.

** تساوی تیم های فوتبال جوانان ایرانمهر رشت و قصر لاهیجان
در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان، دیدار تیم های ایرانمهر رشت و قصر لاهیجان با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که از هفته سوم این رقابت ها برگزار شد ، تیم های فوتبال جوانان ایرانمهر رشت و قصر لاهیجان که از دو دیدار قبلی خود فقط یک امتیاز کسب کرده بودند، سعی داشتند تا با پیروزی در این بازی ، از تیم های انتهای جدولی جدا شوند اما در نهایت موفق نشدند و به نتیجه مساوی دست یافتند.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ جوانان گیلان، تیم بنادر و دریانوردی انزلی موفق شد با نتیجه سه بر 2 برابر تیم شهرداری رودسر به برتری دست یابد.
در دیگر دیدار برگزار شده نیز ، تیم های فوتبال جوانان شهدای نویر انزلی و سرخپوشان لاهیجان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت ، نویر انزلی در یک بازی برتر با نتیجه پنج بر صفر، حریفش را شکست داد تا به صدرنشینی خود در این مسابقات ادامه دهد.
در جدول رده بندی این رقابت ها تیم فوتبال شهدای نویر انزلی با کسب 9 امتیاز صدرنشین است ، تیم شهرداری ماسال با کسب هفت امتیاز و سپیدرود رشت با کسب شش امتیاز به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال لیگ جوانان باشگاه های استان گیلان ، 12 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.